SA:MP - San Andreas MultiPlayer - Server Creat De zNx , mRzNx , dAvA
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Activitatea membrilor

In jos

Activitatea membrilor Empty Activitatea membrilor

Mesaj  AlBerTo15 Lun Noi 22, 2010 3:21 pm

ACTIVITATEA MEMBRILOR


Am facut acest topic pentru a nu exista nelamuriri in cazul unor demiteri pe motiv de inactivitate.
In acest topic , saptamanal, vreau sa va monitorizez activitatea voastra prin orele jucate pe sever "Playing Hours"

In ce consta aceasta metoda:

- Topicul va fii deschis de joi pana vineri
- In fiecare zii de joi sau vineri voi veti fi OBLIGATI sa postati cate o poza cu /stats

- Ma intereseaza doar "PlayingHours"
- De joi pana joi sau de vineri pana vineri (din saptamana in saptamana) trebuie sa aveti neaaparat 21 PlayingHours

- 21 de ore inseamna cate 3 ore pe zi, eu zic ca nu este mult, in 7 zile = 21 ore
- Daca aveti cerere de inactivitate am sa scad orele din zilele de inactivitate (ex: Lipsiti 2 zile = 6 ore , 21-6 = 15 ore trebuie sa postati).

- Nu conteaza daca aveti 25 sau 30 PlayingHours, pe mine ma intereseaza doar sa nu aveti sub 21 de ore in cele 7 zile
- Nu postati de exemplu: (Saptamana aceasta postati Vinerea iar saptamana viitoare Joi deoarece sunt 6 zile si pe mine ma intereseaza 7 zile = 1 saptamana)

Model de postare:

—Nick:
—Level:
—Orele actuale:
—Orele acumulte:
—Poza cu /stats:


Daca in cele 7 zile jucate nu aveti 21 ore jucate --> avertisment
Daca si in urmatorea saptamana nu aveti 21 ---> demis

AlBerTo15

Mesaje : 15
Data de înscriere : 18/11/2010

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum